ارتباط با ما

سوالات متداول

محصولات چند روزه به دستمون میرسه ؟
سفارشاتی که از مراکز استان ها صورت میگیرد معمولا بین ۲ تا ۳ روز کاری زمان ارسال در نظر گرفته می شود. اما سفارشات شهرستان ها به دلیل پروسه کاری شرکت پست و یا تیپاکس مدت بیشتری بین ۳ تا ۵ روز کاری زمان میبرد.
نحوه ارسال به چه شکل است؟

معمولا از طریق پست و یا تیپاکس این کار انجام می شود. ما سعی میکنیم سریعترین راه ممکن برای ارسال را در نظر بگیریم و بسته به وزن سفارشات و امکان خدمت رسانی پست و یا تیپاکس در منطقه، فرآیند ارسال انجام می شود. برای ارسال های بیشتر و سنگین تر با هماهنگی گیرنده، سفارشات از طریق باربری و یا ترمینال صورت می گیرد.
لازم به ذکر است تمامی سفارشات با تضمین سلامتِ کیفیت و سلامتِ ارسال انجام میگیرد و در صورتیکه محصولی در طول مسیر آسیب دید مجموعه سناباد استون کلیه خسارات جهت جبران را بر عهده میگیرد.

در صورت نارضایتی برگشت هم دارید ؟

در صورتیکه محصول در طول مسیر آسیب ببیند قابل جبران است و فورا مجدد با هزینه مجموعه برای شما ارسال میگردد. در صورتی که از محصول و کیفیت آن ناراضی هستید می توانید با هماهنگی با فروشگاه و مسئولین ذیربط نسبت به مرجوعی سفارش خود اقدام نمایید.
هدف ما جلب رضایت شماست و در صورت نارضایی شما عزیزان، نسبت به جلب رضایت شما اقدامات لازم انجام میگیرد.

من خرید کردم پرداخت ناموفق میزنه ولی پول از حسابم کم شده چیکار کنم؟
جهت رفع مشکل ابتدا نسبت به کسر موجودی از حساب خود اطمینان نمایید و سپس با مجموعه ارگانیک شو تماس حاصل نمایید تا مشکل رفع شود. جهت پیگیری این موضوع لازم است شماره پیگیری سایت و اطلاعات خرید خود را داشته باشید.

هر سوالی که دارید را با ما در میان بگذارید

تلفن : 05137654224

ایمیل : info@sanabadstone.com

ارسال به سراسر کشور

پشتیبانی ۲۴ ساعته در تلگرام و ایتا

آدرس : مشهد - بین پیروزی ۴۰ و ۴۲

همچنین میتوانید با پر کردن فرم زیر و ارسال آن با وب سات در ارتباط باشید. ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.